CBD Water 10ml 10mg CBD

Çmimi: $ 22,98

Përshkrim i shkurtër:

CBD water 10mg:  Test Report Cannapresso CBD Water is an innovative product of this century for human beings. Its main ingredients are pure 99.5% CBD crystals (without THC) and ionized water. CBD water can take the best effect when used with CANNAPRESSO mesh nebulizer through nebulization absorption. The key technology is to combine the mesh technology of CANNAPRESSO specific mesh nebulizer (patented product of FDA 510K test standard medical device), nebulizing &nbsp...


 • Carpacity shishe: 10ml
 • Lloji shishe: plastike, shishe fëmija-provë
 • Përbërësit kryesore: Jonizues Uji, CBD Crystal
 • Forca CBD: 10mg
 • Specifikimet paketimit: boxed në 5 shishe
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CBD water 10mg:  Test Report


  Cannapresso CBD Uji është një produkt inovativ i këtij shekulli për qeniet njerëzore. Përbërësit e saj kryesore janë të pastër 99.5% Kristal CBD (pa THC) dhe ujit jonizues.

  CBD water can take the best effect when used with CANNAPRESSO mesh nebulizer through nebulization absorption.

  Teknologji kryesore është për të kombinuar teknologjinë rrjetë e CANNAPRESSO rrjetë specifike Nebulizer (produkt patentuar të FDA 510K testit pajisje standarde mjekësore), nebulizing në 0,4-0,5 ml / min normë atomization nëpërmjet teknologjisë me ultratinguj në 130KHz Vibration frekuencave, duke prodhuar 2.5 Pm qendër aerosol grimcë direkt në mukozën e mushkërive që të absorbohet.

  Kjo teknologji unike të përkryer ruan CBD bioactivity natyrore, e cila do të bëjë njerëzit të drejtë të ndjehen natyrore dhe origjinale vitalitetin CBD dhe të marrë një energji me ngjyra të ndezura.


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !