CBD Vape Oil 30ml 1000mg CBD

Çmimi:

Përshkrim i shkurtër:

CBD e-liquid 1000mg/30ml: Test Report CANNAPRESSO CBD e-liquid is manufactured in the USA and tested to ensure pharmaceutical standards. Each final product is tested and comes with a CANNAPRESSO guarantee for CBD strength as labelled, the absence of microbial impurities and contains no THC. Direction for use: Fill tank directly, apply to coil or blend with favorite vape juice. Repeat as desired, product effects vary by consumer.  Alert: Do not take if pregnant or lactating. Always consu...


 • Shishe Size: 30ml
 • Lloji shishe: qelqi, shishe fëmija-provë
 • CBD Forca: 1000mg
 • Flavor: Duhani, mente, Strawberry, Qershi nenexhik, Strou-pjepër akull, blackcurrant Grape
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CBD e-liquid 1000mg/30ml: Test Report


  CANNAPRESSO CBD e-liquid is manufactured in the USA and tested to ensure pharmaceutical standards. Each final product is tested and comes with a CANNAPRESSO guarantee for CBD strength as labelled, the absence of microbial impurities and contains no THC.

  Drejtimi për përdorim:

  Plotësoni tank drejtpërdrejtë, zbatohen për spirale ose përzierje me lëng të preferuar Vape. Përsëriteni si e dëshiruar, efektet e produkteve ndryshojnë nga konsumatori. 

  Alert:

  A nuk merrni në qoftë se shtatzëna ose lactating. Gjithmonë konsultoheni me një mjek përpara se të modifikuar dietën tuaj, ose duke përdorur ndonjë produkt të ri. Ky produkt nuk ka për qëllim të përcaktojë diagnozën, trajtimin, kurë, ose për të parandaluar ndonjë sëmundje. Këto deklarata nuk janë vlerësuar nga Administrata e Ushqimit dhe drogës (FDA).


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !