CBD Water 10ml 10mg CBD

цена: $ 22,98

Краток опис:

CBD water 10mg:  Test Report Cannapresso CBD Water is an innovative product of this century for human beings. Its main ingredients are pure 99.5% CBD crystals (without THC) and ionized water. CBD water can take the best effect when used with CANNAPRESSO mesh nebulizer through nebulization absorption. The key technology is to combine the mesh technology of CANNAPRESSO specific mesh nebulizer (patented product of FDA 510K test standard medical device), nebulizing &nbsp...


 • Шише carpacity: 10ml
 • Шише Тип: Пластика, дете-доказ шише
 • Главни состојки: јонизиран вода, КБР Кристал
 • КБР сила: 10mg
 • Пакување спецификации: Спакувано во 5 шише
 • детали за производот

  Тагови производ

  CBD water 10mg:  Test Report


  Cannapresso КБР Водата е иновативен производ на овој век за човечки суштества. Нејзини главни состојки се чисти 99,5% КБР кристали (без THC) и дејонизирана вода.

  CBD water can take the best effect when used with CANNAPRESSO mesh nebulizer through nebulization absorption.

  Клучот технологија е да се комбинираат технологија мрежа на CANNAPRESSO специфични мрежа инхалатор (патентиран производ на тест ФДУ 510K стандарден медицински уред), nebulizing на 0,4-0,5 мл / мин стапка атомизација преку ултразвук технологија на 130KHz фреквенција вибрации, за производство на 2,5 микрони центар аеросолни честички директно на мукозата на белите дробови да се апсорбира.

  Оваа уникатна технологија совршено зачувува КБР природни биоактивност, кој ќе ги натера луѓето да се чувствуваат право на природните и оригинални КБР виталност и да добие блескав енергија.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !