CBD Vape Oil 30ml 1000mg CBD

цена:

Краток опис:

CBD e-liquid 1000mg/30ml: Test Report CANNAPRESSO CBD e-liquid is manufactured in the USA and tested to ensure pharmaceutical standards. Each final product is tested and comes with a CANNAPRESSO guarantee for CBD strength as labelled, the absence of microbial impurities and contains no THC. Direction for use: Fill tank directly, apply to coil or blend with favorite vape juice. Repeat as desired, product effects vary by consumer.  Alert: Do not take if pregnant or lactating. Always consu...


 • Шише Големина: 30ml
 • Шише Тип: Стакло, дете-доказ шише
 • КБР Сила: 1000mg
 • Вкус: Тутун, ментол, јагода, цреша нане, слама лубеница мраз, грозје црна рибизла
 • детали за производот

  Тагови производ

  CBD e-liquid 1000mg/30ml: Test Report


  CANNAPRESSO CBD e-liquid is manufactured in the USA and tested to ensure pharmaceutical standards. Each final product is tested and comes with a CANNAPRESSO guarantee for CBD strength as labelled, the absence of microbial impurities and contains no THC.

  Начин на употреба:

  Наполнете го резервоарот директно, се однесува на серпентина или се вклопуваат со вашите омилени vape сок. Повторете колку што сакате, ефекти на производи се разликуваат од страна на потрошувачите. 

  сигнализација:

  Немојте да го земате ако бремени или дојат. Секогаш консултирајте се со лекар пред да модифицирате вашата исхрана или користење на било кој нов производ. Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест. Овие наводи не се проценети од страна на Прехрамбената и Лекарската администрација (FDA).


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !